Klára Jandová
role Marie
Klára Jandová se narodila 15.11. 1979 v Praze. V současné době vystupuje v divadle ABC a v Divadle Palace. Výrazně se prosadila ve filmových pohádkách O svatební krajce a Král sokolů. Většina televizních diváků jí zná z divácky úspěšného seriálu Rodinná pouta. Kromě herectví se také věnuje dabingu.
Pavel Nový
role Richarda
Pavel Nový se narodil 5. 9. 1948 v Plzni. Po angažmá v řadě divadel se stal roku 1989 členem pražské Ypsilonky, kde působí dodnes. Popularitu a oblibu u širšího publika mu přinesla postava zvukaře Pepy z české komedie S tebou mě baví svět. Během své kariéry vytvořil několik desítek filmových rolí, výraznou stopu v jeho filmografii posledních let zanechala spolupráce s režisérem Janem Švankmajerem na filmech Spiklenci slasti a Otesánek. V Seanci se poprvé vrací na filmové plátno po dlouhé nemoci.
Zdeněk Julina
role doktora
Zdeněk Julina se narodil 28.7. 1965 ve Zlíně, kde v současnosti působí v Městském divadle. S Robinem Kašpaříkem spolupracoval již na krátkém filmu Čajíček. Role démonického doktora v Seanci je jeho první zkušeností s hororovým žánrem.
Marie Durnová
role baronky
Marie Durnová se narodila 24.7. 1943 v Brně. V divadle ztvárnila za desítky let řadu různorodých postav v širokém spektru žánrů. V roce 2006 se vrátila na rodnou Moravu a stala se členkou činohry Národního divadla v Brně. Filmovou kariéru zahájila počátkem 60. let. Výraznější příležitost dostala s postavou paní Plaché ve filmu Početí mého mladšího bratra.
Robin Kašpařík
režisér
Robin Kašpařík se narodil 11.1. 1986 v Brně. Už od dětství se zajímá o horor. Jeho tvorbu ovlivnily filmy jako Vymítač ďábla nebo Vládce temnot. Velmi inspirativním pro něj bylo také setkání s legendárním hororovým hercem Christopherem Lee (představitelem filmového Draculy) nebo pracovní zkušenost na natáčení režiséra Juraje Herze. Momentálně studuje režii na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Hororu se chce věnovat i dále, film Seance s prvky nadpřirozena a černé magie je jeho dalším krokem k vysněné práci filmového režiséra.
Jan Otruba
pomocný režisér
Spoluzakladatel agentury Otruba video brothers, která se zaměřuje na moderní technologie, nová média, interaktivitu a produkovala např. první českou holografickou reklamu. Kromě videoklipů a reklam se bratři Otrubové zaměřují na realizace audiovizuálních internetových videoprůvodců. Jan Otruba je několikanásobný vítěz Noci filmových nadějí. S Robinem Kašpaříkem se již v minulosti podílel na realizaci hororu Bez Dechu s Janem Budařem a Stanislavem Zindulkou v hlavních rolích. http://www.otruba.eu